Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Zamówienia organizacji międzynarodowych i armii amerykańskiej
Oferta wsparcia

Zamówienia organizacji międzynarodowych i armii amerykańskiej

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Szkło i ceramika, Jachty, statki i łodzie, Kopaliny, metale i paliwa, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Metale szlachetne, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Polimery, żywice i wyroby z nich, Maszyny, urządzenia i ich części, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Maszyny rolnicze i ich części, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Artykuły drukowane, Papier, tektura, celuloza, Meble, Meble gotowe i ich części, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Wyroby chemiczne, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Nabiał, Wieprzowina i świnie żywe, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Ryby i owoce morza, Żywność dla zwierząt, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Opony, Części do pojazdów (bez silników) zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Jako dostawca organizacji międzynarodowych i armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce zyskasz atrakcyjnego i wiarygodnego klienta, gwarancję płatności oraz zwiększysz prestiż firmy.

Weź udział w zamówieniach publicznych i zostań dostawcą takich organizacji jak NATO, ONZ (i jej agend wyspecjalizowanych), Grupy Banku Światowego, OECD, Światowej Organizacji Handlu, UE, OBWE czy Międzynarodowego Czerwonego Krzyża. To ogromny rynek o wartości kilkudziesięciu miliardów dolarów rocznie.

Korzyści

Wbrew powszechnemu przekonaniu te przetargi są otwarte nie tylko dla dużych, ale także dla mikro, małych i średnich firm, które nierzadko je wygrywają. Zapoznaj się z przykładami sukcesów polskich firm klikając TUTAJ.

Przetargi organizacji międzynarodowych obejmują szeroki wachlarz towarów i usług. Najczęściej potrzebne są usługi budowlane i dostawy artykułów konsumpcyjnych. Dotyczy to także zamówień NATO, których przedmiotem są również szkolenia, transport, dostawy towarów i usług codziennego użytku czy obsługa baz.

Rosnąca obecność sił USA w Polsce to także dobra okazja dla polskich firm, by skorzystać z możliwości, jakie daje amerykański system zamówień publicznych, a nawet zostać certyfikowanym dostawcą rządu USA. Przygotowaliśmy przewodnik „Zostań dostawcą wojsk amerykańskich stacjonujących w Polsce”, który wyjaśnia procedury zamówień stosowanych przez armię amerykańską oraz przybliża informacje o najczęściej zamawianych towarach i usługach (od sprzętu biurowego, usług budowlanych, po żywność i produkty odzieżowe). Zapoznaj się z przewodnikiem klikając TUTAJ.

Realizacja

Ministerstwo Rozwoju i Technologii wspiera firmy zainteresowane dostawą towarów i usług dla organizacji międzynarodowych i armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce poprzez organizację szkoleń, doradztwo oraz promocję udziału w zamówieniach publicznych organizacji międzynarodowych. Kompleksową bazę wiedzy i informacji nt. zamówień organizacji międzynarodowych i armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce znajdziesz klikając na link poniżej:

Co więcej, MRiT wspiera promocję wyrobów polskiego przemysłu obronnego i bezpieczeństwa na zagranicznych rynkach. Koncentruje się przede wszystkim na przedsięwzięciach kreujących pozytywny wizerunek marki kraju za granicą. Wzmacnia konkurencyjności polskiego przemysłu obronnego i bezpieczeństwa w ramach europejskiej bazy technologiczno-przemysłowej sektora obronnego i bezpieczeństwa. Więcej w temacie można znaleźć na Portalu Przedsiębiorcy Sektora Obronnego.

Ministerstwo Rozwoju i Technologii (MRiT)

Pl. Trzech Krzyży 3/5 00-507 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.