Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja wyjazdowa do Afryki Północnej
Wydarzenie

Misja wyjazdowa do Afryki Północnej

Grafika - misja do Afryki Północnej

Szukasz nowych rynków dla eksportu swoich produktów lub usług? Krajowa Izba Gospodarcza prowadzi nabór firm do udziału w misji gospodarczej do Algierii i Tunezji, która odbędzie się w dniach 19-24 maja 2024. W programie m.in. networking z potencjalnymi kontrahentami oraz udział w gospodarczych forach odbywających się w Algierii i Tunezji.

Celem misji jest prezentacja polskiej oferty eksportowej i inwestycyjnej oraz nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi na rynku algierskim i tunezyjskim.

KIG zaprasza do udziału firmy z branż: chemicznej, energetycznej, paliwowej, zielonych technologii, motoryzacyjnej, budowalnej, spożywczej.

Partnerami misji gospodarczej jest Ambasada RP w Algierze i Ambasada i RP w Tunisie oraz lokalne organizacje otoczenia biznesu w Algierii i Tunezji.

Program misji przewiduje m.in. udział w Polsko-Algierskim Forum Biznesu Algierze oraz Polsko-Tunezyjskim Forum w Tunisie i Forum Biznesu w Sousee, jak również udział w spotkaniach indywidualnych z wyselekcjonowanymi partnerami zgodnie z zainteresowaniem polskich firm uczestniczących w misji.

W ramach programu misji zostaną zorganizowane ponadto spotkania informacyjno-networkingowe z lokalnymi organizacjami wsparcia biznesu i ekspertami gospodarczymi oraz – dla zainteresowanych ‒ rozmowy podczas MT SIPSA FILAHA AGROFOOD’2024 w Algierze i w Tunisie.

Zainteresowani udziałem w misji do Algierii i Tunezji proszeni są o wstępną deklarację poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 20 marca 2024 r. w celu przekazania dalszych szczegółowych informacji.

Kontakt:

Agnieszka Salamończyk
tel. 22 630 97 73
e-mail: asalamonczyk@kig.pl

Elżbieta Wojtas
tel. 22 630 97 52
e-mail: ewojtas@kig.pl

  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.