Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja handlowa PAIH do Tunezji – FITA 2024
Wydarzenie

Misja handlowa PAIH do Tunezji – FITA 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Tunezji towarzyszącej konferencji FITA 2024 (Financing Investment & Trade in Africa). Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2024 r.

Logo FITA

FITA 2024 to wydarzenie biznesowe dotyczące perspektyw gospodarczych Tunezji oraz rynków afrykańskich. W ramach tegorocznej edycji konferencji odbędzie się specjalne wydarzenie o Polsce – Poland Business Day – organizowane przez Polsko-Tunezyjską Izbę Gospodarczą we współpracy z PAIH oraz Ambasadą RP w Tunisie. Oprócz paneli dyskusyjnych promujących polską gospodarkę i współpracę polsko-tunezyjską, podczas Poland Business Day zaplanowane zostały także sesje spotkań B2B firm z Polski z potencjalnymi partnerami tunezyjskimi.

Udział w misji zapewnia m.in. nieodpłatny wstęp na konferencję FITA 2024. Koszty logistyczne, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 27 maja 2024 r.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: afryka_bliskiwschod@paih.gov.pl.

  • Wszystko
  • Wiedza (2)
  • Kalendarz (3)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.