Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Misja biznesowa do Algierii
Wydarzenie

Misja biznesowa do Algierii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają do udziału w misji gospodarczej do Algierii, która odbędzie się w dniach 13-16 marca 2023.

Celem misji jest prezentacja polskiej oferty eksportowej i inwestycyjnej oraz nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Algierii.

Wśród najbardziej perspektywicznych obszarów polsko-algierskiej współpracy gospodarczej możemy wskazać sektor technologii rolniczych oraz rolno-spożywczych. Algieria poszukuje rozwiązań w branży energetycznej, bankowości, budownictwie przemysłowym, zielonych technologii oraz wodorowej. Realizacja wspólnych projektów dla polskich firm w Algierii wydaje się możliwa również w branży chemicznej, rafineryjnej i paliw syntetycznych, a także motoryzacyjnej.

Zgłoszenia i pytania dotyczące udziału prosimy przesyłać pod adresy:

  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (9)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.