Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Międzynarodowe zamówienia publiczne – szansa na ekspansję dla MŚP
Wydarzenie

Międzynarodowe zamówienia publiczne – szansa na ekspansję dla MŚP

Webinar

PARP i MRiT zapraszają na wideokonferencję „Międzynarodowe zamówienia publiczne – szansa na ekspansję dla MŚP”, podczas której poruszona zostanie tematyka międzynarodowych zamówień publicznych jako narzędzia do rozwoju w zakresie ekspansji.

Podczas wideokonferencji „Międzynarodowe zamówienia publiczne – szansa na ekspansję dla MŚP” będzie możliwość przyjrzenia się temu, jak robią to jedne z największych organizacji zagranicznych – np. ONZ, Bank Światowy i NATO oraz uzyskania informacji, w jaki sposób polskie firmy mogą zwiększyć swoje szanse na udział w rynku międzynarodowych zamówień publicznych. 

Agenda

 • 10.05-11.45

  Prezentacje wprowadzające

  Artur Dąbkowski, Ministerstwo Rozwoju i Technologii: Zamówienia NATO drogą do rozwoju i ekspansji zagranicznej przedsiębiorstw.

  Paweł Sendrowski, Wielkopolska Grupa Prawnicza: Zamówienia ONZ.

  Adam Nowicki, Atlantic Contract: Jak zarobić na obecności US Army w Polsce?

  11.45-12.30

  Panel dyskusyjny

  Artur Dąbkowski, Ministerstwo Rozwoju i Technologii

  Paweł Sendrowski, Wielkopolska Grupa Prawnicza

  Adam Nowicki, Atlantic Contract

  Mariusz Tywoniuk, Kancelaria Prawna Tywoniuk & Lewandowski

  Moderacja: Justyna Dżbik-Kluge

  12.30-12.40

  Podsumowanie spotkania

Organizatorzy

Cykl wideokonferencji #idearozwojubiznesu jest współorganizowany przez PARP oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Dla przedsiębiorców interesujących się międzynarodowymi zamówieniami publicznymi ważnym uzupełnieniem tej tematyki są zamówienia publiczne realizowane przez agencje Unii Europejskiej. Szczegółowe omówienia tego zagadnienia znajdą Państwo w przewodniku webinarium, które dotyczą właśnie tego tematu.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Zapisz się, aby otrzymać powiadomienie. 

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.