Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Konferencja E-wolucja 2023
Wydarzenie

Konferencja E-wolucja 2023

Konferencja Ewolucja to przegląd najnowszych trendów, strategii oraz narzędzi, które pomogą rozwijać sklepy internetowe na międzynarodowych rynkach. Już 15 września 2023 we Wrocławiu!

Konferencja E-wolucja 2023 to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z e-commerce w Polsce, a jej celem jest dostarczenie wiedzy na temat sprzedaży zagranicznej dla sklepów internetowych, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru cross-border e-commerce.

W skład programu wchodzi 11 inspirujących prelekcji prowadzonych przez czołowych ekspertów z dziedziny e-commerce cross-border, obejmujące zakres strategii na marketplace, marketingu, podatków, recyklingu i ekologi, obsługi Klienta i logistyki. Podczas prelekcji, uczestnicy poznają najnowsze trendy, strategie oraz narzędzia, które pomogą rozwijać swoje sklepy internetowe na międzynarodowych rynkach.

W ramach konferencji, dostępne będą również sesje konsultacji indywidualnych, które pozwolą uczestnikom na bezpośredni kontakt z ekspertami i konsultacje indywidualnych wyzwań związanych z cross-border e-commerce. To unikalna okazja do zdobycia praktycznych wskazówek i otrzymania dedykowanych rozwiązań dla swojego biznesu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie Krajowej Izby Gospodarczej

Krajowa Izba Gospodarcza

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (5)
  • Wiedza (2)
  • Kalendarz (5)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.