Portal do świata polskiego eksportu

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > Konferencja Cross border e-commerce

Konferencja Cross border e-commerce

Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza przedsiębiorców z podregionu pilskiego na konferencję „Cross border e-commerce”, w ramach cyklu „Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie”. 

Swoją wiedzą jak skutecznie sprzedawać online na rynkach zagranicznych podzieli się ekspert WFR pan Konrad Zach, który ma duże doświadczenie w zakresie pomocy firmom w budowaniu, optymalizowaniu i rozwijaniu internetowych kanałów sprzedaży B2C, B2B oraz marketplace. W programie m.in.: praktyczne case study, źródła inspiracji i przykłady popularnych platform marketplace z podziałem na rejony geograficzne i modele biznesowe.

Agendę spotkania oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju

Wielkopolski Fundusz Rozwoju

ul. Szyperska 14 61-754 Poznań
  • Wszystko
  • Aktualności
  • Wiedza
  • Kalendarz
  • Centrum Wsparcia

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.