Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Hybrydowa Giełda Kooperacyjna podczas Mobile World Congress
Wydarzenie

Hybrydowa Giełda Kooperacyjna podczas Mobile World Congress

W dniach 27 lutego – 10 marca 2023 r. odbędą się wirtualne i stacjonarne spotkania b2b z kilkudziesięcioma firmami, które poszukują konkretnych rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii. Spotkania odbędą się przy okazji wiodących targów IT – MWC Congress w Barcelonie.

MWC Open Innovation Challenge, to hybrydowe wydarzenie, na potrzeby którego już ponad 40 firm z różnych krajów zidentyfikowało i sformułowało zapotrzebowanie na konkretne innowacyjne rozwiązania z takich dziedzin, jak VR/AR/XR, fotonika, inteligentne budownictwo, medtech, robotyka fintech i wiele innych. Spotkania organizowane się przy okazji MWC Barcelona 2023 – jednych z najważniejszych na świecie targów technologicznych.

Rejestracji można dokonać na głównej stronie wydarzenia, w prawym górnym rogu. Rejestrować można się do 20 lutego 2023 r.

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia wyłącznie od firm dysponujących konkretnymi rozwiązaniami dla przynajmniej jednej z firm wymienionych TUTAJWarunkiem aktywacji profilu uczestnika jest zamieszczenie zwięzłego, ale wyczerpującego opisu działalności oraz przynajmniej jednej pozycji w części ‘Marketplace’ zawierającej opis rozwiązania na wskazane wyzwanie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj

  • Wszystko
  • Aktualności (7)
  • Wiedza (6)
  • Kalendarz (19)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.