Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców
Wydarzenie

Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców

W dn. 5 lipca 2022 r. o godz. 10.00 odbędzie się Forum Finansowania Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorców. Hasłem tegorocznego Forum jest „Dostęp przedsiębiorców do kredytu w niespokojnych czasach”.

Tegoroczna edycja Forum ma na celu wypracowanie wspólnej analizy i zaprezentowania informacji nt. dostępu przedsiębiorców do kredytu i innych usług finansowych, w tym omówienie nowych uwarunkowań regulacyjnych oraz planowanych instrumentów publicznego wsparcia finansowania zewnętrznego dla biznesu.

Uczestnicy Forum będą mieli okazję zapoznać się z ofertą finansową, najnowszymi programami wsparcia, a  także  będą mogli wymienić się doświadczeniami w zakresie rozwoju finansowania MŚP.

Forum odbędzie się w formule online.

Jeśli chcesz wziąć udział w Forum, zarejestruj się za pomocą strony.

Termin przyjmowania zgłoszeń: do 4 lipca 2022 r. Konferencja jest bezpłatna. Będzie prowadzona symultanicznie w j. polskim i angielskim.

Z agendą wydarzenia można zapoznać się tu

Organizatorem Forum jest Związek Banków Polskich i Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych UE.

  • Wszystko
  • Aktualności (569)
  • Wiedza (260)
  • Kalendarz (957)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.