Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > BREXIT – Jak prowadzić handel i świadczyć usługi po nowemu?
Wydarzenie

BREXIT – Jak prowadzić handel i świadczyć usługi po nowemu?

Webinar

W dniu 26 października 2022 roku odbędzie się webinarium dotyczące uwarunkowań obrotu towarowego z Wielką Brytanią po brexicie. W jego trakcie zapoznasz się z dokumentowaniem transakcji obrotu towarowego UE-UK. Dowiesz się, jakie formalności trzeba wypełniać po opuszczeniu Wielkiej Brytanii przez Unię Europejską. Podczas webinarium skupimy się na potwierdzonych informacjach oraz na tym jak brexit może wpłynąć na twoją działalności i stosunki z partnerami handlowymi z Wielkiej Brytanii. Webinarium pozwoli Ci odpowiedzieć na pytania pojawiające się w związku z wątpliwościami wynikającymi z handlu z partnerami z Wielkiej Brytanii.

Webinarium jest realizowane w ramach ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Projekt Enterprise Europe Network jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Program webinarium znajdziesz tu

Udział w webinarium jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować – przycisk Zapisz się

  • Wszystko
  • Aktualności (24)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (29)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.