Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Biznes Mikser w Łodzi
Wydarzenie

Biznes Mikser w Łodzi

BIZNES MIKSER W ŁODZI JUŻ 18 PAŹDZIERNIKA! ZAPISZ SIĘ I WPROWADŹ SWÓJ BIZNES NA WYŻSZY POZIOM!

Już 18 października – w ramach cyklu wydarzeń regionalnych „Biznes Mikser”, których organizatorem jest Województwo Łódzkieodbędzie się największy bezpłatny networking w Łodzi.

Miejsce: Hotel The Loom, Ogrodowa 21, Łódź
Start wydarzenia: 16:00

W ramach Biznes Miksera w Łodzi odbędą się prelekcje specjalne:

 • 1. Budowanie marki (w tym osobistej) z wykorzystaniem kanałów social media – prowadzenie Grzegorz Turniak
  „złote zasady” prowadzenia profilu firmowego;
  kryteria decyzji czy działać samodzielnie, czy zlecać marketing internetowy na zewnątrz; co, oprócz prowadzenia profilu na kanałach social media, ma wpływ na obecność naszej firmy w sieci;
  jak budować relacje z klientami online, aby się wyróżnić i dać zapamiętać.
 • 2. Eko biznes się opłaca – prowadzenie dr inż. Renata Żyłła – Łódzki Instytut Technologiczny
  cyrkularne modele biznesowe (w tym poprawa innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa, wyróżnienie się na rynku, zmniejszenie kosztów działalności);
  korzyści wdrożenia nowych niskoemisyjnych technologii w firmie;
  źródła finansowania na innowacyjne rozwiązania proekologicznych w firmie.
 • 3. Nauka w Biznesie – prelekcja dotycząca umiejętnej wymiany wiedzy, informacji i zasobów pomiędzy sektorem nauki a biznesu, w tym korzyści z wdrażania zaawansowanych technologicznie rozwiązań w firmach i dostępnych możliwości wsparcia w tym zakresie.

Czym jest Biznes Mikser?

Biznes Mikser jest wydarzeniem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie Biznes Miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje, podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/potrzeby i mają dzięki temu okazję do nawiązanie nowych partnerstw biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w Biznes Mikserze w Łodzi (możliwość zgłoszenia 1 osoby reprezentującej podmiot) prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: biznes@lodzkie.pl. Rekrutacja trwa do 12.10.2023 r. do godziny 12:00, a o jej wynikach poinformujemy uczestników mailowo niezwłocznie po jej zakończeniu.

Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w Biznes Mikserze (załączniki).

Udział w Biznes Mikserze jest bezpłatny.

Zgłoś się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona!

Na pytania w zakresie Biznes Mikserów odpowiedzą pracownicy Wydziału Promocji Przedsiębiorczości: Małgorzata Neuman (42) 6633460 oraz Weronika Kowalczyk (42) 2919758.

Załączniki:
Regulamin
Formularz
Karta oceny
RODO

 • Wszystko
 • Aktualności (633)
 • Wiedza (273)
 • Kalendarz (1049)
 • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.