Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > 10 sprawdzonych strategii, by wzmocnić biznes w 2023 roku
Wydarzenie

10 sprawdzonych strategii, by wzmocnić biznes w 2023 roku

Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działające w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. wraz z Urzędem Dzielnicy Ursynów oraz Albrecht & Partners zaprasza na bezpłatne spotkanie 10 sprawdzonych strategii, by wzmocnić biznes w 2023 roku.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 grudnia, o godzinie 18.00 w sali 136 w budynku Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61). O tym jak przygotować się na kolejny rok i wzmocnić biznes opowie Greg Albrecht.

Pod presją codziennych spraw zapominamy o tym, by spojrzeć na swój biznes z perspektywy i zmienić sposób działania. Wykorzystaj to spotkanie, aby podnieść efektywność swojej firmy – to prostsze niż myślisz

– przekonuje prowadzący grudniowe spotkanie Greg Albrecht.

Najbliższy rok nie będzie dla nas wszystkich łatwy. W ramach spotkań dla przedsiębiorczych mieszkańców dzielnicy organizujemy kolejne wydarzenie, tym razem poświęcone skutecznemu i efektywnemu planowaniu strategii na 2023 rok. Zachęcam do wykorzystania szansy na pozyskanie inspiracji, które pomogą w planowaniu przyszłości

– mówi zastępca burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak.

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

  • Wszystko
  • Aktualności (569)
  • Wiedza (260)
  • Kalendarz (957)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.