This offer does not constitute trade information
Company address who announced the tender
Moderntech Sp. z o.o.
09-500 Gostynin,
Gorzewo, ul. Kruk 4a ,
Poland
Contact person
SYLWIA KACZMARSKA
sylwia@moderntech.pl
Phone: sylwia@moderntech.pl


www.moderntech.pl

ZAMIATARKA SERII ZMC 240 ZAMIATARKA CIĘZKA O ZWARTEJ KONSTRUKCJI ZE ZINTEGROWANYMPOJEMNIKIEM NA ODPADY, KTÓRA SPRAWDZI SIĘ IDEALNIE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI DUŻYCH POWIERZCHNI: ASFALTOWYCH, BETONOWYCH,KOSTKI BRUKOWEJ,POSADZEK PRZEMYSŁOWYCH ITP. ZAMIATARKA NAPĘDZANA JEST DZIĘKI SYSTEMOWI HYDRAULICZNEMU MASZYNY NA KTÓREJ ZOSTAŁA ZAMONTOWANA. W WYPOSAŻENIU PODSTAWOWYM SKŁADA SIĘ Z POLIURETANOWYCH PIERŚCIENI NAKŁADANYCH NA METALOWY WAŁ TWORZĄC ZWARTĄ SZCZOTKĘ CZYSZCZĄCĄ. MASZYNA POSIADA PŁYNNĄ REGULACJĘ PRACY SZCZOTKI (SIŁĘ DOCISKU DO PODŁOŻA) ORAZ POJEMNIK NA ODPADY OPRÓŻNIANY HYDRAULICZNIE. SZCZOTKA BOCZNA SYSTEM ZRASZAJCA JEST W OPCJACH DODATKOWYCH . OFERTA OBEJMUJE ZAMIATARKE Z ZINTEGROWANYM POJEMNIKIEM NA ODPADY .

CPV


  • Construction work
  • Other community, social and personal services

Attachments
Time limit for receipt of offers
01.02.2021
Valid from
05.08.2020
Industries

More offers and tenders

Work trousers Jordan


Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possibility of placing knee pads, double stitching, reinforcing bolts.

industries: Media i reklama,Budownictwo,Produkcja mebli,Produkcja pozostałych maszyn,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Rolnictwo i leśnictwo
date: 15.09.2021 - 31.12.2021  

Work trousers Jordan


Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possibility of placing knee pads, double stitching, reinforcing bolts.

industries: Media i reklama,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Produkcja mebli,Produkcja pozostałych maszyn,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Wyroby z drewna (bez mebli),Górnictwo i przemysł wydobywczy,Rolnictwo i leśnictwo
date: 15.09.2021 - 31.12.2021  

See more offers