Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Urugwajska platforma Match Your Business
Artykuł

Urugwajska platforma Match Your Business

Flaga Urugwaju na ekranie laptopa

Urugwaj uruchomił platformę internetową Match Your Business, której głównym celem jest kojarzenie firm urugwajskich i zagranicznych oraz rozwój relacji gospodarczych.

Platforma jest przeznaczona dla małych i średnich przedsiębiorstw poszukujących partnerów zagranicznych i obejmuje różne formy współpracy – od handlu towarami, poprzez świadczenie usług, franchising i współpracę inwestycyjną. Platforma jest prowadzona w języku angielskim i hiszpańskim.

Platforma uzyskała wsparcie m.in. Ministerstwa Spraw Zagranicznych, rządowej agencji promocji Uruguay XXI, Narodowej Izby Handlu i Usług Urugwaju, Urugwajskiej Izby Przemysłowej i Stowarzyszenia Eksporterów Urugwaju.

Więcej o platformie

  • Wszystko
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (2)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.