The Next Web Conference 2023
17.07.2023

W dniach 15-16 czerwca ZBH Amsterdam zorganizowało misję gospodarczą przedstawicieli polskiego sektora IT/ICT na The Next Web Conference 2023 (TNW’23), najważniejszego wydarzenia branży technologicznej w Europie.
W jego trakcie swoje innowacyjne rozwiązania zaprezentowały setki najbardziej obiecujących startupów, scaleupów i uznanych marek. Prestiż wydarzenia podniosła obecność licznych europejskich liderów biznesu, decydentów politycznych, inwestorów i uznanych mediów. Podczas The Next Web Conference zorganizowano szereg konferencji i paneli dyskusyjnych z udziałem przedstawicieli znanych korporacji oraz startupów, w ramach których koncentrowano się na wątkach związanych z pogłębianiem współpracy technologicznej oraz transformacją energetyczną.
Podczas tegorocznej edycji TNW udział wzięły wytypowane w procesie rekrutacji polskie firmy:
- – ITFS z Warszawy,
- – DeSmart z Trójmiasta,
- – Startup House z Warszawy,
które miały okazję przedstawić swoje innowacyjne rozwiązania liderom branży Tech, jak również trzy rodzime startupy:
- – Valuelogic,
- – Software Hut,
- – Alphamoon,
mające sposobność skorzystać z dedykowanego im programu Startup Program Package oraz porozmawiać z potencjalnymi inwestorami o zrównoważonej i „integracyjnej przyszłości”.
Uczestnikiem polskiego stoiska była też organizacja Invest in Katowice wspierająca promocję Polski i regionu jako destynacji inwestycyjnej dla lokalnych partnerów.
Przy okazji misji ZBH Amsterdam współorganizowało spotkanie informacyjne w Ambasadzie RP w Hadze dla uczestników misji gospodarczej Małopolska Open Eyes Economy Hub. Uczestnicy misji gospodarczej mieli możliwość zapoznać się ze specyfiką oraz modelami współpracy i dobrych praktyk prowadzenia działalności biznesowej w Niderlandach. 14 uczestników misji gospodarczej reprezentujących FGAP oraz firmy: Grupa 4bim, Nonstop, Rafał Orlicki, Supremum, Androbit i Socjomania wzięło także udział w konferencji The Next Web Conference 2023 (TNW’23).
- Wszystko
- Aktualności (877)
- Wiedza (444)
- Kalendarz (1662)
- Centrum Wsparcia (350)
-
Artykuł
Polskie produkty roślinne w eksporcie 2024 poza UE
Wzrost eksportu polskich produktów roślinnych na rynkach pozaunijnych
ArtykułPoszukiwani producenci innowacyjnych leków i nutraceutyków
Włoska firma jest zainteresowana nawiązaniem współpracy komercyjnej
-
Artykuł
Polska i Maroko umacniają partnerstwo biznesowe
W 2023 roku wartość polskiego eksportu do Maroka wyniosła 865 mln euro
ArtykułPolski eksport żywności wobec globalnych wyzwań
Branża spożywcza staje przed koniecznością strategicznych dostosowań
-
Wydarzenie
Private Label & Convenience Food Innovation Show 2025
PAIH zaprasza do udziału w konferencji i wystawie Private Label Convenience Food Innovation Show.
WydarzenieStoisko PAIH na targach Belgrade Furniture Fair 2025
PAIH zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w targach Belgrade Furniture Fair.
-
Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.