Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Polskie stoisko na targach REHACARE 2022
Artykuł

Polskie stoisko na targach REHACARE 2022

Dusseldorf

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza polskie firmy i startupy z branży medycznej do udziału i nieodpłatnego skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego, które zostanie zorganizowane na targach Rehacare 2022 w Dusseldorfie. 

Targi Rehacare to jedne z najważniejszych imprez wystawienniczych adresowanych do podmiotów działających w obszarach związanych z rehabilitacją, profilaktyką, integracją i opieką. Każdego roku ponad 700 wystawców krajowych i międzynarodowych prezentuje swoje najnowsze urządzenia, produkty i systemy do opieki rehabilitacyjnej. Udział w tym wydarzeniu daje możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z firmami i specjalistami z branży rehabilitacyjno-pielęgniarskiej, jak również stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z trendami i nowościami rynkowymi. 

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 14-17 września 2022 r. 

Celem organizacji stoisk jest promocja oferty polskich firm działających w branży medycznej wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie. 

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskich stoiskach umożliwiamy: 

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety), 
  • wyświetlanie filmów promocyjnych na dostępnych ekranach, 
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi. 

Informujemy, że wszystkie firmy zainteresowane osobistym skorzystaniem z powyższej oferty, we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, zakwaterowania i biletów wstępu na targi. 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Agnieszką Promianowską, agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas targów Rehacare 2022 w Dusseldorfie zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. 

  • Wszystko
  • Aktualności (60)
  • Wiedza (30)
  • Kalendarz (111)
  • Centrum Wsparcia (60)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.