Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Nabór firm na targi MSV w Brnie
Artykuł

Nabór firm na targi MSV w Brnie

Województwo Śląskie ogłasza nabór do udziału przedsiębiorstw z sektora MŚP w targach Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV 2023 (Brno, Republika Czeska, w dn. 10-13 października 2023 roku).

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV to wiodące targi przemysłowe w Europie Środkowej. Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego i elektrotechnicznego, ze szczególnym uwzględnieniem obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej.

Tematem przewodnim MSV jest Przemysł 4.0 i Fabryka Cyfrowa, czyli digitalizacja produkcji — jeden z głównych kierunków procesu innowacji. Inny wyróżniony temat to gospodarka o obiegu zamkniętym — zarządzanie zasobami materiałowymi. Jest to trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów zrównoważonego rozwoju, i w tym kierunku będzie podążać dostosowanie przemysłu i handlu. W roku 2023 równolegle do Targów MSV odbędą się inne salony specjalistyczne: Targi TRANSPORT A LOGISTIKA oraz ENVITECH

Stoisko Województwa Śląskiego zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów i usług na w pełni wyposażonym stoisku (90 m2) z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w targach, wstęp na targi, dojazd oraz zakwaterowanie na miejscu.

W wyniku naboru zostanie wyłonionych 8 przedsiębiorstw (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa.

Termin przesyłania dokumentów: 21 sierpnia 2023 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowe informacje i formularze na stronie Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera


  • Wszystko
  • Aktualności (6)
  • Wiedza (17)
  • Kalendarz (31)
  • Centrum Wsparcia (51)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.