Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Aktualności > Katalog „MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE” – nabór zgłoszeń do 8 maja

Katalog „MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE” – nabór zgłoszeń do 8 maja

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE), działające w strukturze organizacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, przygotowuje kolejne, szóste już wydanie „Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego Made in Kujawsko-Pomorskie – edycja 2023”. Jego głównym celem jest promocja regionalnych firm eksportowych i ich usług/ produktów na zagranicznych rynkach.

Poprzednie wydania Katalogu cieszyły się dużym zainteresowaniem, zarówno polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz instytucji gospodarczych wspierających umiędzynarodowienie przedsiębiorstw, jak i importerów poszukujących kontrahentów w Polsce.

Informacja o Katalogu

Katalog zostanie przygotowany w polskiej i angielskiej wersji językowej w oparciu
o przekazane przez Państwa informacje i materiały graficzne. Tak jak poprzednio zostanie podzielony na rozdziały poświęcone dominującym w województwie kujawsko-pomorskim branżom eksportowym.

Opracowanie jest sukcesywnie rozpowszechniane podczas wiodących międzynarodowych wydarzeń o charakterze gospodarczym jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze.

Oprócz tego publikacja jest dystrybuowana podczas międzynarodowych eventów jak targi, giełdy kooperacji, misje handlowe, spotkania z przedstawicielami regionów partnerskich, w których udział biorą przedstawiciele Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, w tym Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE). Jest on również rozpowszechniany przez w/w jednostki przy inicjowaniu współpracy zagranicznych przedsiębiorców z polskimi producentami/ usługodawcami w ramach spotkań b2b.

Poprzednie  wydania (z 2015, 2016, 2017/2018, 2019 oraz 2021/22 roku) są dostępne tutaj.

Kto może promować się w Katalogu?

Zamieszczenie wizytówki firmy w Katalogu jest bezpłatne. W Katalogu mogą zaprezentować się eksportujące  przedsiębiorstwa, których siedziba lub prowadzona działalność (produkcja) znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a oferowane produkty są również wytwarzane na terenie naszego regionu. Za jego pośrednictwem mogą się również promować firmy, które nie eksportują jeszcze swoich produktów czy usług, ale w przyszłości planują.

Zgłaszanie uczestnictwa

W przypadku Państwa zainteresowania zamieszczeniem wizytówki firmy w Katalogu, prosimy o:

  • zapoznanie się z załączoną poniżej instrukcją postępowania: „Instrukcją postępowania dla nowych firm”,
  • konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o nazwie „Oświadczenie-dla nowych firm”,
  • wszystkie informacje tekstowe potrzebne do złożenia Państwa strony prosimy przesłać za pośrednictwem elektronicznego formularza
  • materiały graficzne firmy prosimy przesłać na adres e-mail eksport@kujawsko-pomorskie.pl

Na podstawie przekazanych przez Państwa informacji i materiałów przygotowany zostanie wzór strony/wizytówki Państwa firmy. Po dokonaniu składu graficznego (przed oddaniem materiału do druku) strona z wizytówką firmy zostanie przesłana do Państwa akceptacji. 

Termin nadsyłania zgłoszeń

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa i dopełnienie wymaganych formalności do 8 maja 2023 r.

Kontakt i dodatkowe informacje w sprawie Katalogu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE)
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu
Departament Współpracy Zagranicznej i Promocji Gospodarczej
Biuro: Promocji Gospodarczej i Inwestycyjnej
Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń
tel. 56 62 18 443, 495, e-mail: eksport@kujawsko-pomorskie.pl

  • Wszystko
  • Aktualności (221)
  • Wiedza (163)
  • Kalendarz (491)
  • Centrum Wsparcia (318)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.