Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Targi Perakende Günleri
Wydarzenie

Targi Perakende Günleri

W dniach 1-2 czerwca 2022 r. odbędą się targi branży handlu detalicznego Perakende Günleri, podczas których będzie obecna m.in. firma Allegro. Wydarzenie będzie okazją dla polskich firm, które chcą zdobyć partnerów biznesowych, w tym w branży e-commerce.

Organizowane od 2001 r. targi Perakende Günleri to największe wydarzenie biznesowe w Turcji, podczas którego przekazywana jest wiedza i doświadczenie oraz podejmowane są nowe kroki współpracy. Przez dwa dni gromadzą się w Stambule wszystkie segmenty branży – sprzedawcy detaliczni, centra handlowe, deweloperzy, firmy technologiczne i dostawcy. W 2022 r. w wydarzeniu weźmie udział ponad 8500 uczestników, z których większość to kadra kierownicza wyższego szczebla. Dzięki inspirującym sesjom konferencyjnym, wystawie oferującej wyjątkowe możliwości nawiązywania kontaktów oraz spotkaniom B2B, Perakende Günleri oferuje swoim uczestnikom wyjątkową okazję do rozwoju biznesu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o targach wejdź na oficjalną stronę wydarzenia (strona dostępna tylko w języku tureckim).

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Kalendarz (13)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.