Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach SLUSH 2023 w Helsinkach
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach SLUSH 2023 w Helsinkach

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do współtworzenia stoiska narodowego na wydarzeniu technologicznym SLUSH 2023, które odbędzie się w Helsinkach w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2023 r.

Slush 2023 to wydarzenie skierowane głównie do startupów technologicznych. Obejmuje dwa dni pełne programów scenicznych, a także ponad 300 wydarzeń towarzyszących, mentoring i spotkania. Wśród prelegentów znajdują się odnoszący sukcesy założyciele firm, światowej klasy inwestorzy oraz influencerzy ze świata startupów i technologii.

W ramach udziału w wydarzeniu przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

  • zaprezentowania swoich produktów i rozwiązań,
  • współdzielenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Helsinkach.


Uczestnicy dodatkowo będą mieć możliwość wzięcia udziału w oficjalnym side-evencie networkingowym organizowanym w ramach stoiska narodowego, skorzystaniu ze SLUSH match-making tool, wysłuchania prelekcji największych autorytetów w branży, nawiązania nowych kontaktów i pozyskania inwestorów oraz wygrania miliona euro.

Uczestnicy ponoszą we własnym zakresie wszystkie koszty związane z udziałem w Wydarzeniu tj. biletu wstępu, kosztów transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp.

Zgłoszenia udziału w konkursie SLUSH trwa do 7 września 2023: Slush 100 Startup Competition | Slush 2023.

Bilety wstępu dostępne są na stronie organizatora.

Firmy zainteresowane udziałem w polskim stoisku narodowym zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 10 października 2023 r. Podmioty zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną poinformowane o tym fakcie najpóźniej do 24 października 2023.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Wiedza (4)
  • Kalendarz (14)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.