Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Stoisko PAIH na targach CES
Wydarzenie

Stoisko PAIH na targach CES

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do współtworzenia stoiska narodowego podczas targów CES. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-12 stycznia 2024 r. w Las Vegas w USA.

CES to jedno z najważniejszych wydarzeń technologicznych na świecie, miejsce prezentacji przełomowych technologii i globalnych innowacji. Wśród uczestników targów są giganci technologiczni, małe i średnie przedsiębiorstwa, twórcy contentu, producenci i dostawcy sprzętu oraz komponentów dla sektora technologicznego, naukowcy, inwestorzy, a także obserwatorzy z całego świata.

Targi CES są prognostykiem tego, co w technologii będzie się działo na rynku w nadchodzącym roku. Podczas wydarzenia swoje premiery mają rozwiązania z takich dziedzin jak AI, blockchain, medycyna cyfrowa, Space Tech, Smart Home, FinTech, Audio-Video, małe AGD, zdrowie i lifestyle, technologia samochodowa, VR, itp.

Obecność na stoisku promocyjnym PAIH zapewnia możliwość:

  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do prezentacji produktów i rozwiązań,
  • odbycia spotkań z kontrahentami oraz instytucjami i organizacjami okołobiznesowymi,
  • konsultacji planu ekspansji na rynek amerykański,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Houston.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 8 grudnia 2023 r.

Regulamin »

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Kierowniczka Zagranicznego Biura Handlowego w Houston: zuzanna.kobrzynski@paih.gov.pl.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez PAIH znajdziesz na stronie Agencji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (13)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (36)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.