Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Seminarium Doing Business in Hungary
Wydarzenie

Seminarium Doing Business in Hungary

 • lokalizacja

  Gdzie

  Olivia Business Centre, Olivia Six, Aleja Grunwaldzka 472 D, Gdańsk

 • data wydarzenia

  Kiedy

  24.11.2022; godz. 11:30 – 15:00

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.​, Konsulat Generalny Węgier w Gdańsku​ oraz Polsko-Węgierska Izba Gospodarcza serdecznie zapraszają na seminarium DOING BUSINESS IN HUNGARY odbywające się w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy.

Węgry to tradycyjnie jeden z najistotniejszych polskich partnerów handlowych w Unii Europejskiej. Bliskość geograficzna, wzajemna sympatia i stale rozwijająca się konkurencyjność obu rynków sprawiają, że przedsiębiorcy z Polski i Węgier coraz częściej decydują się na realizację wspólnych inicjatyw. Jak kształtuje się nasza współpraca gospodarcza w skali makro oraz mikro? Czym charakteryzuje się węgierski rynek e-commerce? Jakie instrumenty wsparcia są do dyspozycji polskich eksporterów zainteresowanych rozwojem w kierunku węgierskim? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z prowadzeniem działalności na Węgrzech udzielą specjaliści na naszym seminarium.

Wydarzenie “Doing Business in Hungary” połączone z imprezą networkingową oraz degustacją węgierskiego wina zostało zorganizowane we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu​ oraz z firmami Raben​Skivak​HungExpo​Blachotrapez​Fabryka Okien PCV “Forest”​ i Kancelarią Mikulski & Wspólnicy​. Patronem honorowym wydarzenia jest Marszałek Województwa Pomorskiego​.

Po części merytorycznej zapraszamy wszystkich uczestników na sesję networkingową.

Wydarzenie odbędzie się w języku polskim! Networking w języku polskim i angielskim!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz tutaj

 • Wszystko
 • Aktualności (8)
 • Wiedza (5)
 • Kalendarz (11)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.