Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Poszukiwani producenci zabawek edukacyjnych z technologią AR/VR
Artykuł

Poszukiwani producenci zabawek edukacyjnych z technologią AR/VR

Jesteś producentem rozwiązań edukacyjnych z wykorzystaniem technologii AR/VR? Sprawdź zapytanie od węgierskiego dystrybutora.

Węgierska firma nawiąże współpracę z nowymi dostawcami następującego sprzętu:

  • zabawki edukacyjne, symulatory, rozwiązania edukacyjne z wykorzystaniem technologii AR/VR;
  • wyposażenie placów zabaw: ślizgawki, huśtawki, wieże, zjeżdżalnie linowe itp.;
  • wyposażenie siłowni plenerowych.

Firma ma doświadczenie w realizacji zamówień zarówno dla prywatnego, jak i publicznego sektora, a specjalizuje się w dystrybucji na terenie Europy Wschodniej.

Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw.

Firmy z zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl i podanie numeru oferty: BRHU20221220008.

****

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.


Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.