Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Możliwości biznesowe w Wolnej Strefie Ekonomicznej Alat
Wydarzenie

Możliwości biznesowe w Wolnej Strefie Ekonomicznej Alat

Ambasada Republiki Azerbejdżanu w Polsce zaprasza do wzięcia udziału
w wydarzeniu gospodarczym „Możliwości biznesowe w Wolnej Strefie Ekonomicznej Alat (AFEZ) Republiki Azerbejdżanu”.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie, 26 stycznia 2023 r. w godz. 10:30-14:00 w Hotelu lnterContinental (Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa). W wydarzeniu uczestniczyć będą Dyrektor Wolnej Strefy Ekonomicznej Pan Valeh Alasgarov oraz Ambasador Azerbejdżanu w Polsce Pani J.E. Nargiz Gurbanova, którzy jednocześnie są organizatorami spotkania.

AFEZ to specjalna strefa ekonomiczna aktywnie zaangażowana w rozwiązania biznesowe dla inwestorów zagranicznych, przedsiębiorców oraz eksporterów.

Spotkanie jest znakomitą okazją do poznania możliwości inwestowania oraz współpracy z Azerbejdżanem, a dla przedsiębiorców szansą do nawiązania kontaktów biznesowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 stycznia 2023 r. pod adresem mailowym:

protocol_warsaw@mission.mfa.gov.az

lub telefonicznie pod numerem: (22) 617 67 28.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.