Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Invest in Azerbaijan
Wydarzenie

Invest in Azerbaijan

W imieniu Pełnomocnika Handlowego ds. państw Europy Środkowej przy Ambasadzie Republiki Azerbejdżanu w RP Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu Invest in Azerbaijan. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2023 r. w Warszawie w Hotelu Westin (al. Jana Pawła II 21) i potrwa od godz. 10:00 do 13:00.

Azerbejdżan budynki

Zaproszenie jest w szczególności kierowane do polskich inwestorów i przedsiębiorców z sektora energetycznego i OZE oraz branży budowlanej oferującej rozwiązania smart city i smart village.

Spotkanie będzie doskonałą okazję do zapoznania się z bogatą ofertą inwestycyjną Azerbejdżanu, który dzięki strategicznemu położeniu geograficznemu, przeprowadzanym reformom gospodarczym i bogatym zasobom naturalnym jest doceniany przez międzynarodowych inwestorów oraz pełni funkcję pomostu między Europą a Azją.

Po części prezentacyjnej przewidziano sesję networkingową.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: info@trade-mission.com do 6 grudnia 2023 r.

Wszelkie pytania dotyczące udziału w Invest in Azerbaijan należy kierować na wskazany adres e-mail lub telefonicznie +48 22 4040026.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.