Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Możliwości biznesowe w Wolnej Strefie Ekonomicznej Azerbejdżanu
Wydarzenie

Możliwości biznesowe w Wolnej Strefie Ekonomicznej Azerbejdżanu

W imieniu Ambasadora Republiki Azerbejdżanu w Polsce zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu gospodarczym pn. „Możliwości biznesowe w Wolnej Strefie Ekonomicznej Alat (AFEZ) Republiki Azerbejdżanu”.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia 2023 r. w godz. 10:30-14:00 w Hotelu lnterContinental (ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa).

Program wydarzenia:

W wydarzeniu uczestniczyć będą Dyrektor Wolnej Strefy Ekonomicznej Valeh Alasgarov oraz Ambasador Azerbejdżanu w Polsce J.E. Nargiz Gurbanova, którzy jednocześnie są organizatorami spotkania. W programie przewidziano również wideoprezentację AFEZ z sesją pytań i odpowiedzi.

AFEZ to specjalna strefa ekonomiczna aktywnie zaangażowana w rozwiązania biznesowe dla inwestorów zagranicznych, przedsiębiorców oraz eksporterów.

Spotkanie jest znakomitą okazją do poznania możliwości inwestowania oraz współpracy z Azerbejdżanem, a dla przedsiębiorców szansą do nawiązania kontaktów biznesowych.

Rejestracja:

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 stycznia 2023 r. pod adresem mailowym: protocol_warsaw@mission.mfa.gov.az lub telefonicznie pod numerem: (22) 617 67 28.

  • Wszystko
  • Kalendarz (5)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.