Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > Konferencja „Doing business in Slovakia”

Konferencja „Doing business in Slovakia”

19 stycznia 2023 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbędzie się konferencja „Doing business in Slovakia”, organizowana przez Centrum Business in Małopolska i Polsko-Słowacką Izbę Przemysłowo-Handlową.

W 2021 roku Słowacja była dla Polski 10. partnerem w eksporcie, a wg danych GUS polsko-słowackie obroty handlowe w 2021 roku wyniosły 12 619,0 mln EUR, co oznacza wzrost o 23% w stosunku do roku 2020. 

Celem wydarzenia jest przekazanie małopolskim firmom informacji pomocnych do podjęcia właściwej decyzji dotyczącej wejścia na rynek słowacki, umocnienia tam swojej pozycji oraz zminimalizowania ryzyka i uniknięcia najczęstszych błędów. Będzie to wyjątkowa okazja do pogłębienia wiedzy i spotkania z ekspertami i praktykami rynku słowackiego.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego 19 stycznia 2023 r. (godz. 11:00-15:30). Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest jednak rejestracja, której można dokonać przez formularz rejestracyjny na stronie

Źródło

Logo Centrum Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska (CeBiM)

ul. Podole 60 30-394 Kraków
  • Wszystko
  • Wiedza (1)
  • Kalendarz (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.