Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Konferencja „Doing business in Slovakia”
Wydarzenie

Konferencja „Doing business in Slovakia”

19 stycznia 2023 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbędzie się konferencja „Doing business in Slovakia”, organizowana przez Centrum Business in Małopolska i Polsko-Słowacką Izbę Przemysłowo-Handlową.

W 2021 roku Słowacja była dla Polski 10. partnerem w eksporcie, a wg danych GUS polsko-słowackie obroty handlowe w 2021 roku wyniosły 12 619,0 mln EUR, co oznacza wzrost o 23% w stosunku do roku 2020. 

Celem wydarzenia jest przekazanie małopolskim firmom informacji pomocnych do podjęcia właściwej decyzji dotyczącej wejścia na rynek słowacki, umocnienia tam swojej pozycji oraz zminimalizowania ryzyka i uniknięcia najczęstszych błędów. Będzie to wyjątkowa okazja do pogłębienia wiedzy i spotkania z ekspertami i praktykami rynku słowackiego.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego 19 stycznia 2023 r. (godz. 11:00-15:30). Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest jednak rejestracja, której można dokonać przez formularz rejestracyjny na stronie

Źródło

Centrum Business in Małopolska (CeBiM)

ul. Podole 60 30-394 Kraków
  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (3)
  • Kalendarz (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.