Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > Innovative Małopolska

Innovative Małopolska

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce zaprasza na wydarzenie poświęcone badaniom, rozwojowi i wsparciu biznesu w Małopolsce. Celem wydarzenia jest przedstawienie przeglądu programów wielu instytucji wspierających badania i rozwój w regionie, omówienie ich wykonalności dla amerykańskich firm działających w Polsce oraz poszerzenie swojej sieci kontaktów z regionalnymi decydentami.

TERMIN I MIEJSCE: środa, 15 marca 2023 r., w godz. 9.00-12.00, Siec Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Krakowska Huta Szkła, ul. Lipowa 3, Kraków.

Organizatorem wydarzenia jest Amerykańska Izba Handlowa w Polsce, wspólnie z Siecią Badawczą Łukasiewicz i Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

Po dyskusji i prezentacjach organizatorzy zapraszają na lunch oraz warsztaty dmuchania szkła, podczas których będzie można stworzyć własne szklane arcydzieło.

Źródło

Logo Centrum Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska (CeBiM)

ul. Podole 60 30-394 Kraków
  • Wszystko
  • Aktualności (2)
  • Wiedza (2)
  • Kalendarz (10)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.