Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Innovative Małopolska
Wydarzenie

Innovative Małopolska

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce zaprasza na wydarzenie poświęcone badaniom, rozwojowi i wsparciu biznesu w Małopolsce. Celem wydarzenia jest przedstawienie przeglądu programów wielu instytucji wspierających badania i rozwój w regionie, omówienie ich wykonalności dla amerykańskich firm działających w Polsce oraz poszerzenie swojej sieci kontaktów z regionalnymi decydentami.

TERMIN I MIEJSCE: środa, 15 marca 2023 r., w godz. 9.00-12.00, Siec Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Krakowska Huta Szkła, ul. Lipowa 3, Kraków.

Organizatorem wydarzenia jest Amerykańska Izba Handlowa w Polsce, wspólnie z Siecią Badawczą Łukasiewicz i Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych.

Po dyskusji i prezentacjach organizatorzy zapraszają na lunch oraz warsztaty dmuchania szkła, podczas których będzie można stworzyć własne szklane arcydzieło.

Źródło

Centrum Business in Małopolska (CeBiM)

ul. Podole 60 30-394 Kraków
  • Wszystko
  • Aktualności (13)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (36)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.