Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > III Polsko-Tureckie Forum Biznesu “Cybersecurity”
Wydarzenie

III Polsko-Tureckie Forum Biznesu “Cybersecurity”

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Konsulatem Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Stambule zaprasza na III Polsko-Tureckie Forum Biznesu “Cybersecurity”. Wydarzenie odbędzie się 28 maja 2024 r. w Stambule, Turcja.

III Polsko-Tureckie FOrum BIznesu

Polsko-Tureckie Forum Biznesu to miejsce inspirującego networking, budowania relacji i wymiany doświadczeń, którego celem jest rozwój współpracy polsko-tureckiej. W zeszłorocznej edycji konferencji wzięło udział ponad 150 osób. W ramach III Polsko-Tureckie Forum Biznesu planowana jest sesja pitchingowa, wystąpienia ekspertów z Polski i Turcji oraz panel dyskusyjny.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 8 maja 2024 r.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: elnara.mammadova@paih.gov.plkagan.nalbantoglu@paih.gov.pl.

  • Wszystko
  • Aktualności (3)
  • Kalendarz (15)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.