Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Czytaj tylko te treści, które Cię interesują -  dopasuj Trade do siebie

Strona główna > Kalendarz > FIT for Ukraine (Forum on Investments and Transformation)

FIT for Ukraine (Forum on Investments and Transformation)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza do udziału w webinarium FIT for Ukraine (Forum on Investments and Transformation) organizowanym przez UkraineInvest. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia 2023 r. w formule on-line, a PAIH jest jego partnerem.

W wyniku agresji Federacji Rosyjskiej ukraińska infrastruktura, obiekty przemysłowe i logistyczne poniosły duże straty. Spowodowało to wiele problemów dla biznesu zarówno w Ukrainie, jak i na całym świecie. Odbudowa logistyki to zadanie kluczowe, aby można było ustabilizować zachwiane procesy gospodarcze w Ukrainie.

W czasie webinarium uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z informacjami nt. perspektyw inwestycyjnych w zakresie centrów logistycznych i parków przemysłowych na Ukrainie. Przedstawione zostaną projekty inwestycyjne, które są już realizowane lub planowane do realizacji w najbliższym czasie w Ukrainie.

Szczegółowe informacje, agenda i formularz rejestracyjny są dostępne pod linkiem.

  • Wszystko
  • Aktualności (7)
  • Wiedza (3)
  • Kalendarz (12)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.