Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > Expo Rueda
Wydarzenie

Expo Rueda

Expo Rueda to największe wielosektorowe wydarzenie biznesowe w Paragwaju, odbywające się podczas Międzynarodowych Targów Zwierząt Gospodarskich, Przemysłu, rolnictwa, handlu i usług w Mariano Roque Alonso.

Expo Rueda jest międzynarodową, wielosektorową makro-rundą biznesową otwartą dla uczestników z wszystkich sektorów gospodarki, którzy chcą kupić, sprzedać i/lub zainwestować, generować sojusze biznesowe i dowiedzieć się więcej o Paragwaju.

Wydarzenie ma charakter wielosektorowy. W projekcie mogą uczestniczyć wszelkiego rodzaju firmy, podmioty i organizacje o różnych zainteresowaniach. Rejestracji można dokonać tylko poprzez platformę skonfigurowaną dla danego wydarzenia.

Więcej o targach dowiesz się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.