Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > American Day 2023: Think big!
Wydarzenie

American Day 2023: Think big!

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza na American Day 2023: Think big!. To już szósta odsłona cyklicznego wydarzenia, które odbędzie się 5 października w Katowicach.

Celem wydarzenia jest promowanie partnerskich relacji pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Polską, wzajemne poznawanie możliwości inwestycyjnych, podjęcie dialogu i otwarcie na współdziałanie przedstawicieli sektora MŚP w obu krajach. Udział w wydarzeniu gwarantuje rzetelną i praktyczną wiedzę, polsko-amerykański networking, dyskusje o zmianach gospodarczych USA, spotkania z kulturą amerykańską, a także pracę warsztatową.

Eksperci podejmą tematy takie jak: polsko-amerykańska współpraca w zakresie wymiany gospodarczej, kooperacji naukowej i rozwoju technologii, perspektywy dla polskich i amerykańskich inwestycji oraz możliwości wsparcia dla przedsiębiorców, aspekty prawne i podatkowe prowadzenia działalności gospodarczej w USA, kultura i komunikacja kulturowa w USA, czy marketing eksportowy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

ul. Opolska 15 | 40-084 Katowice
  • Wszystko
  • Aktualności (13)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (33)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.