Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Kalendarz > American Day 2022
Wydarzenie

American Day 2022

Zabierz głos w polsko-amerykańskim dialogu o biznesie i zaprezentuj eksperckość swojej firmy w trakcie piątej już edycji American Day, organizowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Celem wydarzenia jest promowanie partnerskich relacji pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Polską, wzajemne poznanie możliwości inwestycyjnych, podjęcie dialogu i otwarcie na współdziałanie przedstawicieli sektora MŚP w obu krajach.

Udział  w nim gwarantuje rzetelną i praktyczną wiedzę, polsko-amerykański networking, dyskusje o zmianach gospodarczych USA, a także możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Ambasady Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce, Darlą Brown, Dyrektorem Handlowym ds. Usług Zagranicznych Ambasady USA w Warszawie oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych – ministrem Pawłem Jabłońskim, Podsekretarzem stanu ds. współpracy ekonomicznej, rozwojowej oraz polityki afrykańskiej i bliskowschodniej.

Miejsce wydarzenia: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.

Obowiązuje rejestracja: ZAPISZ SIĘ TUTAJ!

Więcej o wydarzeniu dowiesz się na stronie RIG w Katowicach

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

ul. Opolska 15 | 40-084 Katowice
  • Wszystko
  • Aktualności (13)
  • Wiedza (9)
  • Kalendarz (36)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.