Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Meksyk, Stany Zjednoczone i Kanada czekają na Ciebie Przedsiębiorco
Artykuł

Meksyk, Stany Zjednoczone i Kanada czekają na Ciebie Przedsiębiorco

Seminarium otwierające pierwszy nabór wniosków w ramach projektu PMT do krajów Ameryki Północnej już za nami.

Zdjęcie przedstawia osobę stojąca na scenie i przezentującą

Mikro, małe i średnie innowacyjne przedsiębiorstwa zainteresowane działalnością w Kanadzie, Meksyku i Stanach Zjednoczonych wzięły udział w seminarium PMT.

Była to doskonała okazja by wysłuchać prezentacji zaproszonych gości na temat wybranych rynków:

  • Pan Alejandro Negrín Muñoz, Ambasador Meksyku
  • Pan Nicolas Lepage, Radcy Ambasady Kanady
  • Pan Richard Lada, Eremel Consulting, AmCham,

a także doświadczeń przedsiębiorców, którzy już rozpoczęli działalność w Ameryce Północnej:

  • Vertabelo, Pan Łukasz Kubicki,
  • ROHLIG SUUS, Pan Michał Szerszeń.

Na koniec Cezary Borowski z zespołu PMT zaprezentował poszczególne etapy projektu oraz formalności związane ze złożeniem wniosku o dofinansowanie. Nie obyło się oczywiście bez gorącej dyskusji i wielu ciekawych pytań.

Wnioski można składać od 21 maja do 13 lipca 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!

Proszę pamiętać, że w ramach projektu Polskie Mosty Technologiczne będziemy spotykać się cyklicznie. Przed każdym nowym naborem wniosków odbędzie się seminarium, które przybliży wybrane kierunki internacjonalizacji.

Kolejne seminarium będzie poświęcone rynkom azjatyckim.

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.

Na grafice znajdują się cztery loga: Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polski (flaga), Polskiej Agencji Inwestycji Handlu i Unii Europejskiej (flaga)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.