Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Trwa rejestracja na PAIH Forum Biznesu
Artykuł

Trwa rejestracja na PAIH Forum Biznesu

Kolejne PAIH Forum Biznesu już za półtora tygodnia. Święto polskiej przedsiębiorczości powróci po raz kolejny na PGE Narodowy w Warszawie w dniach 4-5 października. Rejestracja na Forum cały czas trwa.

Podczas PAIH Forum Biznesu uczestnicy będą mogli porozmawiać o międzynarodowej ekspansji swojego biznesu z ekspertami Agencji z 56 Zagranicznych Biur Handlowych, którzy na czas wydarzenia przybędą do Warszawy ze wszystkich stron świata. Na przedsiębiorców z sektora MŚP oraz przedstawicieli instytucji czekać będzie aż 70 wydarzeń towarzyszących – prelekcji, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które odbywać się będą przez dwa dni, na 11 scenach. Spotkania poprowadzą specjaliści ze świata biznesu, a także eksperci w takich dziedzinach jak m.in. marketing, e-commerce czy rozwój osobisty.

Udział w wydarzeniu to jedyna w roku możliwość rozmowy ze wszystkimi przedstawicielami Agencji w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników będą także prelegenci występujący podczas PAIH Forum Biznesu. Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń, uzyskania kompleksowej wiedzy o eksporcie i nawiązania wielu nowych relacji biznesowych.

Zachęcam polskich przedsiębiorców do obecności na naszym wydarzeniu. Nie ma w Polsce podobnej imprezy, na której mogliby otrzymać wiedzę o wkraczaniu na wszystkie rynki świata i rozwoju swojej działalności, a dodatkowo możliwość spotkania się z kilkoma tysiącami innych firm. Z poprzednich lat wiemy, że firmy wyjeżdżają z PAIH Forum Biznesu z pomysłami na ekspansję zagraniczną, ale i nowymi relacjami prowadzącymi do współpracy i ich wzrostu w Polsce

– mówi Paweł Kurtasz, prezes zarządu PAIH.

PAIH Forum Biznesu odbędzie się w tym roku po raz czwarty. Poprzednie edycje przyciągnęły tysiące uczestników – polskich przedsiębiorców, a także przedstawicieli instytucji i samorządów. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem „Tu zaczyna się eksport”. Przedsiębiorcy chcący wziąć udział w PAIH Forum Biznesu muszą się zarejestrować.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Partnerem Strategicznym jest Polski Fundusz Rozwoju a Partnerami Głównymi: Polska Strefa Inwestycji, Kamiennogórska SSE, Wałbrzyska SSE, Krakowski Park Technologiczny, Legnicka SSE, Pomoska SSE, Warmińsko-Mazurska SSE, Łódzka SSE, SSE „Starachowice”, SSE Euro-Park Mielec, Słupecka SSE, Tarnobrzeska SSE EURO-PARK WISŁOSAN, Kostrzyńsko-Słubicka SSE, Suwalska SSE i Katowicka SSE.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.