Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > TRADE na PAIH Forum Biznesu 2023 – dzień drugi
Artykuł

TRADE na PAIH Forum Biznesu 2023 – dzień drugi

Autor: Piotr Kochański, MRiT

Spektakularnego wydarzenia PAIH Forum Biznesu 2023 – dzień drugi.

Większość spośród ponad 5 tysięcy biznesmenek i biznesmenów odwiedziła już nasze stoisko Trade.gov.pl, portalu wspierającego przedsiębiorców.

Ogromnym powodzeniem cieszą się na Stadionie Narodowym spotkania przedsiębiorców na panelach dyskusyjnych dotyczących m.in. możliwości eksportowych i współpracy gospodarczej z każdym zakątkiem świata (poziom +2). Można także porozmawiać z przedstawicielami 56 Zagranicznych Biur Handlowych (poziom -1).

Zapraszamy wszystkich uczestników PAIH Forum Biznesu do odwiedzania nas. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na poziomie +1. A wszystkich, którzy w tym roku nie zdążyli przybyć na to wielkie wydarzenie, do zapoznania się z naszą stroną internetową Trade.gov.pl.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.