Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Śląskie: nabór firm na targi EXPO REAL 2023
Artykuł

Śląskie: nabór firm na targi EXPO REAL 2023

Województwo Śląskie ogłasza nabór do udziału przedsiębiorstw z sektora MŚP w targach EXPO REAL 2023, które odbędą się w dn. 4-6 października w Monachium.

EXPO REAL to największe targi nieruchomości i inwestycji w Europie, oferujące kompleksowy przegląd wydarzeń, tematów, innowacji i rozwiązań w branży nieruchomości.

Udział w targach to znakomita okazja, by pozyskać nowe kontakty ważne dla rozwoju biznesu, poznać najnowsze trendy, wzmocnić relacje z obecnymi klientami i partnerami, porozmawiać o swoich produktach z potencjalnymi odbiorcami oraz zaprezentować swoją firmę. Podczas targów prezentowane są rozwiązania w obszarach innowacyjności, a jednym z wyzwań EXPO REAL jest wprowadzenie branży w nowoczesne trendy.

Firmy chętne do uczestnictwa w targach EXPO REAL winne posiadać produkty / usługi w ramach inteligentnych specjalizacji regionu.

W wyniku przeprowadzonego naboru zostaną wyłonione max. 3 przedsiębiorstwa (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa śląskiego). W ramach projektu finansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela każdego wybranego przedsiębiorstwa poprzez zapewnienie kompleksowej organizacji wyjazdu (zagwarantowanie transportu, zakwaterowania, miejsca na stoisku województwa oraz wstępu na targi EXPO REAL 2023).

Nabór przedsiębiorstw prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”.

Termin przesyłania dokumentów: do 4 sierpnia 2023 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegóły na stronie ŚCOIE

  • Wszystko
  • Aktualności (27)
  • Wiedza (11)
  • Kalendarz (33)
  • Centrum Wsparcia (1)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.