Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Rekrutacja na misję gospodarczą do Luksemburga – branża winiarska
Artykuł

Rekrutacja na misję gospodarczą do Luksemburga – branża winiarska

Misja gospodarcza

Zapraszamy producentów win z województwa łódzkiego do udziału w misji gospodarczej do Luksemburga, zaplanowanej w terminie 6-9 czerwca 2023 r.

W rekrutacji mogą wziąć przedsiębiorcy z branży winiarskiej o statusie MŚP, prowadzący działalność na terenie województwa łódzkiego. Do udziału w misji zakwalifikuje się maksymalnie pięciu producentów win.W ramach wydarzenia Województwo Łódzkie zapewni przedstawicielom (po 1 osobie na przedsiębiorstwo) uczestniczącym w wyjeździe bezpłatny nocleg w Luksemburgu, przelot na trasie Polska-Luksemburg-Polska oraz uczestnictwo i możliwość przeprowadzenia degustacji wyrobów własnych podczas wydarzeń objętych programem misji. Wszelkie inne koszty związane z pobytem oraz uczestnictwem w pozostałych wydarzeniach, w tym z przeprowadzeniem prezentacji oferty przedsiębiorstwa, leżą po stronie uczestników.

Przewidywany program misji:

Agenda

 • Misja gospodarcza do Luksemburga
 • 7 czerwca 2023

  Prezentacja nt. specyfiki prowadzenia działalności gospodarczej na rynku luksemburskim i kontaktów handlowych z partnerami z Luksemburga, możliwość spotkania z przedstawicielami wybranych instytucji oraz przeprowadzenia degustacji wyrobów dla jego uczestników.

  8 czerwca 2023

  Udział w wydarzeniu pn. „The Summer Business Party”, odbywającym się w rezydencji Ambasadora RP w Luksemburgu oraz możliwość przeprowadzenia degustacji wyrobów własnych podczas wydarzenia.

The Summer Business Party to przyjęcie o charakterze biznesowym, które gromadzi około 100 uczestników. Są to głównie firmy działające w Luksemburgu i zainteresowane relacjami gospodarczymi z Polską.

Jak dokonać zgłoszenia udziału w misji?

Zgłoszenie udziału w wyjeździe następuje poprzez złożenie drogą mailową wymaganych dokumentów:

 • formularza zgłoszenia do udziału w rekrutacji,
 • formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Ww. formularze rekrutacyjne należy przesłać do dnia 17.05.2023 r., godz. 14:00, na adres projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl. Konieczne jest przesłanie obu tych dokumentów opatrzonych podpisem.

Formularze, a także pozostałe dokumenty związane z udziałem w misji, w tym regulamin udziału w wyjeździe i wzór umowy dofinansowania uczestnictwa w misji, do pobrania tutaj

Wszelkich dodatkowych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Projektów Międzynarodowych:

 • Katarzyna Stachurska, e-mail: katarzyna.stachurska@lodzkie.pl, tel. 42 663 35 91

 • Honorata Loreth, e-mail: honorata.loreth@lodzkie.pl, tel. 42 663 36 35.

Udział w misji możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu LODZKIE GO BENELUX, a uczestnictwo w wydarzeniu stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców.

 • Wszystko
 • Aktualności (2)
 • Wiedza (1)
 • Kalendarz (4)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.