Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Poszukiwani dostawcy zdrowych produktów i zdrowej żywności
Artykuł

Poszukiwani dostawcy zdrowych produktów i zdrowej żywności

Brytyjski agent specjalizujący się w sprzedaży zdrowotnych produktów (w tym leków ziołowych), żywności ekologicznej i suplementów poszukuje partnerów biznesowych zainteresowanych wejściem na brytyjski rynek.

Firma oferuje usługi w zakresie wprowadzenia danego produktu na rynek, świadczy również wsparcie w negocjacjach oraz oferuje obsługę logistyczną i celną.

Klient pobiera honorarium w wysokości 10 proc. od wartości zamówienia, płatne po otrzymaniu przez partnera zapłaty.

Brytyjski partner oferuje współpracę w ramach umowy dostawy.

Numer referencyjny oferty: BRGB20230109009

Firmy zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres agnieszka_promianowska@parp.gov.pl, wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

***

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj

  • Wszystko
  • Aktualności (20)
  • Wiedza (5)
  • Kalendarz (29)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.