Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Nabór na targi ICT COMPUTEX TAIPEI oraz InnoVEX
Artykuł

Nabór na targi ICT COMPUTEX TAIPEI oraz InnoVEX

Polski oddział Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza firmy oraz startupy z branży teleinformatycznej do udziału w tegorocznej edycji największych w Azji i drugich na świecie targach dla branży ICT COMPUTEX TAIPEI oraz ich części dedykowanej startupom – InnoVEX.

Targi odbędą się w dn. 30 maja – 2 czerwca 2023 r. w Taipei Nangang Exhibition Center, Hall 1 & Hall 2 (TaiNEX 1 & 2) w formule stacjonarnej.

O targach COMPUTEX

Od swojej pierwszej edycji w 1981 targi COMPUTEX TAIPEI rozwijały się i przeobrażały razem z branżą, zyskując opinię jednych z najważniejszych na świecie targów ICT, gdzie marki rozpoznawane na całym świecie wspólnie z startupami tworzą Ekosystemy Światowej Technologii. Najbliższa edycja wydarzenia będzie się koncentrować wokół następujących tematów:

  • obliczenia o wysokiej wydajności (high performance computing),
  • zastosowania sztucznej inteligencji (artificial intelligence application),
  • łączność nowej generacji (next-gen connectivity),
  • hiperrzeczywistość (hyperreality),
  • innowacje i startupy (innovations and startups),
  • zrównoważony rozwój (sustainability); wśród wystawców zeszłorocznej edycji targów znaleźli się m.in. Acer, AMD, Apacer, Arm, Asus, ATEN, IBM, Delta, GIGABYTE, Infineon, KIOXIA, Micron, Microsoft, MSI, NVIDIA, NXP, QCT, Supermicro, Texas Instruments i ZOTAC.

O targach InnoVEX

InnoVEX to część targów COMPUTEX TAIPEI dedykowana startupom z całego świata. To właśnie tu innowacyjne produkty młodych firm zostają dostrzeżone i  docenione przez potencjalnych inwestorów oraz partnerów produkcyjnych. Startupy mają możliwość zaprezentowania się przed szerokim gronem osób z branży ICT. W InnoVEX kilkukrotnie uczestniczyły także startupy z Polski.

Wkrótce otwarcie rejestracji przez stronę COMPUTEX, obecnie można bezpłatnie rejestrować się za pośrednictwem biura Taiwan Trade Center Warsaw.

Zamknięcie rejestracji wystawców na COMPUTEX TAIPEI: 31 stycznia 2023 r., zamknięcie rejestracji na InnoVEX: 31 marca 2023 r. (do 31 stycznia 2023 r. obowiązują promocyjne ceny stoisk).

Potencjalni wystawcy: firmy z branży teleinformatycznej, integratorzy systemów oraz startupy powstałe po 2018 roku.

Linki do rejestracji dla wystawców

COMPUTEX TAIPEI 2023

InnoVEX 2023

Więcej informacji

Osoba kontaktowa w Taiwan Trade Center, Warsaw

Dorota Kuziów

dorota@taitra.org.tw

+48 22 370 52 14

  • Wszystko
  • Aktualności (17)
  • Wiedza (1)
  • Kalendarz (12)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.