Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuHigh-Level Forum Africa-Europe 2018 PL

High-Level Forum Africa-Europe 2018


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych rynkami afrykańskimi do udziału w High-Level Forum Africa-Europe, które odbędzie się w Wiedniu w dniu 18 grudnia 2018 r.

 

W wydarzeniu z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego będą uczestniczyć głowy państw i szefów rządów z licznych krajów afrykańskich i europejskich, przedstawiciele największych światowych firm, a także innowacyjni przedsiębiorcy i instytucje zainteresowane współpracą. Udział potwierdzili także Przewodniczący Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej.

 

W programie:

  • spotkania przy okrągłych stołach na tematy: inwestowanie w start-upy, fintechy w Afryce, rolnictwo 4.0, odnawialne źródła energii, rozwiązania cyfrowe dla gospodarki.
  • spotkania B2B.
  • imprezy towarzyszące, m.in. na tematy: odnawialne źródła energii, Doing Business in Africa.
  • coaching z austriackimi doradcami handlowymi w Afryce.

 

Będzie to świetna okazja dla polskich przedsiębiorców do spotkań z wysokiej rangi przedstawicielami rządów, potencjalnymi inwestorami oraz partnerami biznesowymi z obu kontynentów.

 

Na towarzyszącej Forum platformie B2B Meetings zarejestrowało się już ponad 800 firm z 55 państw, w tym młode, innowacyjne przedsiębiorstwa oraz firmy o ugruntowanej pozycji.

 

Zachęcamy do udziału firmy działające już na rynku afrykańskim, jak również dopiero zainteresowane eksportem i ekspansją zagraniczną.

 

Dokładny program forum dostępny pod poniższym linkiem. Spotkania business to business i business to government stanową główny punkt forum i będą odbywały się przez cały dzień.

 

Szczegóły o wydarzeniu: euafricaforum2018.b2match.io

Rejestracji prosimy dokonać do dnia 5 grudnia 2018 r. pod linkiem.