Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuzamowienia publiczne PL

Szkolenie: Międzynarodowe Zamówienia Publiczne


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Wielkopolska Grupa Prawnicza zaprasza na szkolenie z zakresu międzynarodowych zamówień publicznych, które odbędzie się 21 marca 2018r. w Poznaniu.

 

W programie:

  • Charakterystyka unijnego systemu zamówień publicznych.
  • Dyrektywy ws. Zamówień publicznych – obszar obowiązywania.
  • Główne zasady traktatowe Unii Europejskiej.
  • Systemy zamówień publicznych w wybranych krajach.
  • Zamówienia publiczne Organizacji Narodów Zjednoczonych i agend ONZ, Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, instytucji Unii Europejskiej oraz zamówienia publiczne finansowanych ze środków Banku Światowego i banków rozwoju.
  • Tematy podniesione przez uczestników szkolenia.
  • Zasady uzupełniania Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ–objaw unifikacji systemowej) – sposób wypełnienia JEDZ w przypadku ubiegania się o udzielenie zamówienia w poszczególnych krajach UE.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w broszurze zamieszczonej poniżej.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Seminarium
Polska - Poznań
2018-03-21
Dodał: Patrycja Operacz