Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuair show paris 2019 PL

International Paris Air Show 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

International Paris Air Show to międzynarodowe targi dedykowane branży lotniczej, które odbędą się w Paryżu w dniach 17-23 czerwca 2019 r.

 

International Paris Air Show to jeden z najstarszych i największych pokazów lotniczych na świecie oraz najważniejsza międzynarodowa platforma branży lotniczej.

 

W trakcie International Paris Air Show zaprezentowane zostaną najnowsze technologie przemysłu lotniczego i związanego z nimi wyposażenia, takie jak:

  • silniki lotnicze,
  • technologia nawigacji satelitarnej,
  • kabiny samolotu,
  • siedzenia i systemy uzbrojenia.

 

Targi International Paris Air Show to pokazy lotnicze, które dają wystawcom możliwość zaprezentowania swojej wiedzy technicznej. Wystawie towarzyszy również program spotkań B2B, wymiana wiedzy, doświadczeń i rozwiązań w sektorze lotniczym.

 

W ramach Branżowego Programu Promocji branży części samochodowych i lotniczych na targach International Paris Air Show zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

branże: Produkcja środków transportu, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Maszyny i urządzenia, Komputery, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Transport i logistyka

Targi
Francja - Paryż
2019-06-17 - 2019-06-23
Dodał: Patrycja Operacz