Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKIGdevpostfacebook PL

Kongres Innowacyjnej Gospodarki 2017


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

W poprzednich edycjach Kongresów Innowacyjnej Gospodarki poszukiwano mechanizmów, które należy wdrożyć, aby uwolnić innowacyjność Polaków. Dyskutowano o znoszeniu barier tworzonych przez prawo, podatki, aparat państwa, oświatę. Systemy przez dziesięciolecia uznawane przez większość zachodniej opinii publicznej za niezagrożone i niepodważalne – demokracja liberalna, kapitalizm, integracja europejska – są dziś kwestionowane z różnych, często bardzo odmiennych pozycji. Wśród przyczyn tego zjawiska wymienia się zwiększające się nierówności społeczne, zmianę sił na rynkach pomiędzy państwami a globalnymi korporacjami, narastające poczucie braku wpływu obywateli na władzę gwałtowny rozwój technologii, zmieniającej wiele obszarów życia.

 

Tegoroczna edycja będzie podzielona na trzy bloki tematyczne:

  • zmiana systemów gospodarczych,
  • przemiana społeczna: praca,
  • nieustająca zmiana: technologia i komunikacja.

 

Formularz zgłoszeniowy.

 

Szczegółowy program wydarzenia.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Polska - Warszawa
2017-11-09
Dodał: Patrycja Operacz