Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu1805675118918953810940696974176378750734993n PL

Konferencja: Drugie życie budynków 2017


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Drugie życie budynków  to pierwsza w Polsce konferencja, poświęcona problemowi rewitalizacji i nadawania istniejącej zabudowie nowych funkcji. Jednym z tematów przewodnich wydarzenia jest wpływ inwestorów na rewitalizację obszarów miejskich w kraju.

 

Konferencja odbędzie się w warszawskim hotelu Bristol, 7 września 2017 roku.

 

Podczas konferencji eksperci i uczestnicy będą dyskutować nie tylko o stronie biznesowej procesów nadawania budynkom nowego życia, ale także o wpływie strategicznych inwestorów na rewitalizację miasta, aspektach prawnych, technicznych i architektonicznych. Partnerem konferencji zostało miasto Łódź, które jest beneficjentem szeroko zakrojonej polityki rewitalizacyjnej.

 

W gronie panelistów znaleźli się m.in.: Paweł Buchman (Dyrektor Nieruchomości w Orange Polska), Anna Górska-Kwiatkowska (MRICS, Associate, Landlord Representation Manager, Office Department, Cushman & Wakefield), Michal Rokosz (MRICS, Dyrektor ds. Finansowania Nieruchomości, Corporate Banking Department, HSBC BANK), Marek Janiak (Architekt Miasta, Miasto Łódź), Agata Demuth (Partner odpowiedzialny za Praktykę Nieruchomości, Schoenherr).

 

Pełna lista prelegentów  i program wydarzenia.

branże: Maszyny i urządzenia, Produkcja mebli, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Sektor kreatywny

Konferencja
Polska - Warszawa
2017-09-07
Dodał: Patrycja Operacz