Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWerbinar Filipiny PL

Webinar: Możliwości biznesowe w sektorze budownictwa na Filipinach


Rodzaj wydarzenia
Wykład

Informacje o dofinansowaniu
Udział bezpłatny

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Zapraszamy do udziału w WEBINARZE na temat możliwości biznesowych w sektorze budownictwa na Filipinach, współorganizowanym przez EU-Philippines Business Network (EPBN):

  • Webinar odbędzie się 29 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 czasu polskiego.
  • Udział w webinarze jest bezpłatny.
  • Językiem webinaru jest angielski.

 

Filipiny to obecnie "plac budowy" ASEAN, a sektor konstrukcyjny przyczynia się do rekordowego wzrostu gospodarczego tego kraju - ponad 7% rocznie.

 

Rynek ten jest perspektywiczny dla przedsiębiorców europejskiech, w tym polskich - dostarczamy tam materiały wykończeniowe, rury, a w 2016 uruchomiona została na Filipinach fabryka Grupy Pietrucha produkująca grodzie dla budownictwa infrastrukturalnego (zapobieganie powodziom, stabilizacja gruntu, regulacje rzek, budownictwo portowe).

branże: Farby i lakiery, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Przemysł petrochemiczny, Produkcja metali żelaznych, Produkcja metali nieżelaznych, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Budownictwo i architektura

Wykład
Filipiny - Manila
2017-06-29
Dodał: Anna Woińska