Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuswietokrzyskie PL

Seminarium: Wykorzystanie środków finansowych UE na rozwój kompetencji kadr i promocję firm


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego (Departament Polityki Regionalnej) zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym „Wykorzystanie środków finansowych UE na rozwój kompetencji kadr i promocję przedsiębiorstw”, które odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Starachowicach przy ul. Radomskiej 72.

 

W trakcie spotkania odbędzie się prezentacja założeń modelu współpracy szkół zawodowych z otoczeniem społeczno-gospodarczym, w tym z przedsiębiorcami. Zostaną też zaprezentowane możliwości wsparcia przedsiębiorców działających w branżach związanych z inteligentnymi specjalizacjami regionu w ramach projektu promocji gospodarczej. Uczestnicy zostaną zapoznani z możliwościami finansowania działań oświatowo-edukacyjnych i rozwijających kompetencje kadr ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego WŚ 2014-2020.

 

Do udziału w konferencji zapraszamy:

  • przedsiębiorców,
  • przedstawicieli szkół zawodowych i organów prowadzących z terenu powiatu włoszczowskiego,
  • przedstawicieli instytucji rynku pracy i innych instytucji działających w otoczeniu szkolnictwa zawodowego.

 

Zapisy pod nr tel. (41) 306-70-19 lub drogą mailową po adresem janusz.juszczyk@sejmik.kielce.pl w terminie do 7 kwietnia br.