Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuastana PL

Misje gospodarcze na wystawę Astana EXPO 2017


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Witryna wydarzenia

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa organizuje misje na wystawę EXPO 2017 ASTANA z 3-dniowym oraz 4-dniowym pobytem w Astanie.

 

Astana EXPO-2017, jest to pierwsza i największa Światowa Wystawa w Azji Centralnej. Wystawa potrwa od 10 czerwca do 10 września 2017 roku. Organizatorzy spodziewają się 5 milionów zwiedzających. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 państw i organizacji.

 

Polsko-Kazachstańska Izba działa na rynku kazachstańskim od 10 lat i ma wymierne sukcesy, w postaci realizowanych inwestycji oraz kontraktów handlowych. Izba posiada przedstawicielstwa w Szymkencie, Astanie i Pawłodarze. Była również organizatorem ponad 70 misji gospodarczych dla firm i samorządów.

 

W ramach misji zapewniamy: przelot samolotem, transport lokalny, zakwaterowanie w hotelu, spotkania B2B, informację o gospodarce, wizytę na Targach Astana EXPO-2017, spotkania z otoczeniem biznesu, tłumacza, spotkanie z Polonią oraz kulturą i historią Kazachstanu.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Osoba do kontaktu:

Ewelina Gądek

Tel.: +48 22 630 96 53

e-mail: ewelina.gadek@pkihp.pl

e-mail: prezes@pkihp.pl

www.pkihp.pl

branże: Produkty tytoniowe, Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Wydawnictwa, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Drzwi i okna, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Instrumenty muzyczne, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Wyposażenie wnętrz, Samochody osobowe, Oświetlenie, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Zboża, Broń i amunicja, Pozostałe wyroby chemiczne, Pozostałe tekstylia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Aparatura pomiarowa i zegarki, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Mięso, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Ryby, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Warzywa i owoce, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Przemysł petrochemiczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Maszyny dla metalurgii, Elektronika użytkowa, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Poligraficzne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Węgiel kamienny i brunatny, Kawa, herbata i przyprawy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Produkcja i przetwórstwo metali, Farby i lakiery, Rudy metali, Produkcja metali nieżelaznych, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Papier, Turystyka, sport i rekreacja, AGD, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sektor kreatywny, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Media i reklama, Budownictwo, IT/ICT

Misja Gospodarcza
Kazachstan - Astana
2017-06-10 - 2017-09-10
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Wydarzenia towarzyszące