Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuicsg stambul PL

ICSG ISTANBUL 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W dniach 19-21 kwietnia 2017 r. w Stambule odbędą się targi 5th International Istanbul Smart Grid and Cities Congress and Fair – ICSG ISTANBUL 2017.

 

Jest to wydarzenie dedykowane firmom z branży energetycznej, ICT lub przedsiębiorstwom z innych branż działającym na rzecz rozwoju inteligentnych sieci energetycznych i inteligentnych miast.

 

Wydarzenie odbędzie się w prestiżowym obiekcie wystawienniczym w centrum Stambułu – Istanbul Congress Center: http://www.iccistanbul.com/International

 

W targach ICSG ISTANBUL uczestnicy zwykle blisko 200 wiodących firm tureckich i zagranicznych oferujących rozwiązania technologiczne z zakresu inteligentnych sieci energetycznych oraz inteligentnych miast. Targi odwiedzane są przez około 6 tysięcy profesjonalistów z 50 krajów.

 

Lista wystawców w 2016 roku: http://www.icsgistanbul.com/en/?page_id=4309

 

Wydarzenie ICSG ISTANBUL 2017 odbywa się pod patronatem następujących tureckich podmiotów administracji publicznej: Ministerstwo Energii i Zasobów Naturalnych, Ministerstwo Środowiska i Urbanizacji, Ministerstwo Nauki, Przemysłu i Technologii oraz Ministerstwo Transportu i Komunikacji.

 

Prognozy rządu tureckiego zakładają, że do 2025 r. w Turcji dokonane będą inwestycje publiczne i prywatne w zakresie inteligentnych sieci energetycznych o wartości 25 miliardów USD.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Ankarze (WPHI w Ankarze) będzie dysponował niewielką powierzchnią wystawienniczą na targach ICSG ISTANBUL 2017. Na stoisku WPHI w Ankarze polskie firmy mogą promować się nieodpłatnie. Promocja ta może polegać na prezentacji informacji o firmie przez jej przedstawiciela lub dystrybucji folderów informacyjnych firmy i udzielaniu o niej informacji przez pracownika WPHI w Ankarze. W przypadku zaś gdy przedsiębiorstwo chce zademonstrować swoje produkty lub posiadać stoisko firmowe, powinno wykupić powierzchnię wystawienniczą. W tej sytuacji możliwe jest zorganizowanie usytuowania stoiska firmowego na powierzchni sąsiadującej ze stoiskiem WPHI. 

 

Przedstawiciele WPHI w Ankarze zapewniają organizację spotkań B2B z firmami obecnymi na targach oraz służą tłumaczeniem z języka tureckiego i angielskiego na polski.

 

Zainteresowanie udziałem lub pytania proszę zgłaszać do WPHI w Ankarze mailowo lub telefonicznie.

branże: Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Transport i logistyka, IT/ICT, Budownictwo i architektura, Produkcja środków transportu, Architektura, Budownictwo, Doradztwo/consulting/edukacja

Targi
Turcja - Stambuł
2017-04-19 - 2017-04-21
Dodał: Małgorzata Kędzierska