Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZambia flaga PL

Misja gospodarcza do Zambii


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Krajowa Izba Gospodarcza przy ścisłej współpracy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Johannesburgu (w kompetencjach terytorialnych także Zambia) w terminie 19-25 listopada 2016 roku organizuje wielobranżową misję gospodarczą do Zambii dla przedstawicieli polskich firm, zainteresowanych podjęciem współpracy i inwestycjami na rynku zambijskim.

 

W ramach misji planujemy zorganizować spotkania z przedstawicielami nowo wybranej administracji rządowej Zambii, Zambijskiej Izby Handlu i Przemysłu, Zambijskiej Agencji Rozwoju i innych organizacji około biznesowych, a także spotkania B2B.

 

Odwiedzimy także Livingstone, w tym Victoria Falls University of Technology, gdzie z udziałem przedstawicieli władz tej turystycznej stolicy Zambii będziemy omawiać możliwości potencjalnego partnerstwa i współpracy w zakresie inwestycyji w Livingstone. Uniwersytet jest jednym z najlepszych uniwersytetów w dziedzinie nauki i technologii przeznaczonych do rozwoju przedsiębiorczości technologicznej w Afryce, a jego twórczyni Pani kanclerz Gertrude Apakelwa wielokrotnie odznaczona była tytułem najbardziej wpływowej kobiety w Afryce.

 

Wsparcia i pomocy udzielą nam: Ambasador RP w Pretorii Pani Anna Raduchowska-Brochwicz, kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Johannesburgu, radca Pan Andrzej Krężel, honorowa konsul generalna RP w Lusace Pani Dr Maria Ogonowska-Wiśniewska, konsul honorowy Republiki Zambii w Warszawie Pan Bartosz Brusikiewicz oraz Poseł na Sejm, Przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Afryki Pan Dr Killion M. Munyama.

 

Wstępny program misji obejmuje: przelot na trasie Warszawa - Lusaka - Livingstone - Warszawa; wizyty w ministerstwach i instytucjach otoczenia biznesu, forum biznesowe i rozmowy B2B w Lusace, ew. wizyty studyjne, spotkania w Livingstone.

 

W załączniku znajdą Państwo zaproszenie, a w nim bardziej szczegółowe informacje, a także ramowy program Misji.

 

Kontakt:

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA - Biuro Współpracy z Zagranicą

Anna Derbin

tel. +48 22 630 96 43

tel. kom.: +48 506 241 636

fax: +48 22 630 99 15

e-mail: aderbin@kig.pl

en.kig.pl

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Pozostały sprzęt transportowy, Pozostałe wyroby chemiczne, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Biotechnologia, Pozostały sprzęt elektryczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Zdrowie i medycyna, Pozostałe wyroby, Budownictwo

Misja Gospodarcza
Zambia - Lusaka
2016-11-19 - 2016-11-25
Dodał: Anna Woińska